Skip to main content
INSTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH FITNESS ORAZ TRENER PERSONALNY W TEHO SPORT GYM TRZEBOWNISKO - RZESZÓW

Umów się na konsultację,
trening personalny,
trening funkcjonalny

kom.: 513 093 320

Madzia Dul – Instruktor Zajęć Grupowych, Trener Personalny.

Madzia – pasjonatka sportu, trener personalny i instruktor zajęć grupowych fitness.

Od najwcześniejszych lat mojego życia sport był moim nieodłącznym towarzyszem. Już w dzieciństwie fascynowały mnie różnorodne dyscypliny sportowe, a z biegiem lat moja pasja do ruchu i zdrowego stylu życia tylko się pogłębiała. To właśnie miłość do aktywności fizycznej i pasja skłoniły mnie do wyboru drogi trenera personalnego oraz instruktora fitness.

W mojej pracy trenera personalnego stawiam nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując program treningowy do jego konkretnych celów i możliwości. Pamiętając, że każdy jest inny, opracowuję plany treningowe zapewniające optymalne rezultaty.

Wierzę, że motywacja i wsparcie odgrywają kluczową rolę w osiąganiu celów. Dlatego nie ograniczam się jedynie do roli trenera – staję się także mentorem moich podopiecznych. Razem nie tylko pracujemy nad poprawą kondycji fizycznej i sylwetki, ale również kształtujemy zdrowe nawyki życiowe oraz pozytywne podejście do aktywności fizycznej.

Jeśli marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów, zmianie sylwetki, budowaniu masy mięśniowej, nauką poprawnego treningu czy poprawą ogólnego samopoczucia – zapraszam do kontaktu.

Dodatkowo, prowadzę zajęcia BPU💥 Brzuch💥, Uda💥, Pośladki 💥, na które serdecznie zapraszam.

Razem możemy osiągnąć wszystko!