Skip to main content

Arkadiusz Błyskal -Instruktor Zumba

Arek jest instruktorem Zumba Fitness, dla którego najważniejsze w pracy jest przede wszystkim to, aby uczestnicy zajęć zostawili wszelkie troski za salą, świetnie się bawili i żeby uśmiech nie schodził z ich twarzy.
Przyznaje, że to bardzo motywujące dla niego, kiedy widzi zadowolenie wśród swoich uczestników. Daje im jeszcze więcej energii od siebie, a oni odwdzięczają się tym samym. Osiągają wtedy najlepsze efekty z zajęć.

Moim mottem jest:

Nie osiadać na laurach, iść przed siebie i ciągle się rozwijać

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:
Przyznaje, że uwielbia atmosferę na zajęciach w TEHO, ponieważ nie ma tu miejsca na skrępowanie, nikt nikogo się nie wstydzi, nieważne jest to, czy ktoś ma 16 lat czy 60. Na sali podczas zajęć Zumby zaciera się różnica wieku, pozycja. Każdy przychodzi po to, żeby się dobrze razem bawić, czego skutkiem ubocznym jest utrata zbędnych kilogramów.

Jak pracuję:
Gwarantuje, że po zajęciach Zumba Fitness nikt nie wyjdzie z sali niezadowolony. Połączenie fitnessu i tańca w rytm latynoskiej muzyki sprawia, że nie czujemy się jak na zajęciach stricte fitness, tylko jak na jednej wielkiej imprezie i choć nie zdajemy sobie często z tego sprawy, palimy mnóstwo kalorii – godzina zajęć potrafi spalić nawet do 900 kcal! Ale nie liczby są tu najistotniejsze.

Jeżeli chcecie zacząć przygodę z aktywnością fizyczną, która nie zniechęci Was na starcie, a dzięki której będziecie się dobrze bawić, nabierzecie mnóstwa pewności siebie, zaczniecie się czuć pewnie w swoim ciele, nim zobaczycie pierwsze efekty treningu.