Postaw Na Technikę

Teho Cross to coś więcej niż zwykły trening 🏋️‍♀️

To uniwersalny program treningowy, przeznaczony dla każdej zdrowej osoby, która chce być aktywna fizycznie niezależnie od wieku, poziomu sprawności fizycznej czy doświadczenia.

Mogą go wykonywać zarówno wytrenowani sportowcy, jak i osoby początkujące, ponieważ obciążenia dobierane są indywidualnie do kondycji fizycznej trenującego.

Wystarczy sala, kilka sprzętów i instruktor, który zna się na rzeczy. A to właśnie znajdziesz u nas! 👍
Tomasz Kielar, który czuwa nad techniką każdego swojego podopiecznego, zwraca uwagę na szczegóły w treningu które są kluczem do sukcesu każdego sportowca. Ten kto miał okazję z nim trenować, wie że nawet największy wycisk to przyjemność!

Trening opiera się na podstawowych ćwiczeniach, które wynosimy z zajęć wychowania fizycznego, np. przysiady, pompki i czy podciąganie, rezygnując jednocześnie z profesjonalnych sprzętów na rzecz podstawowych i powszechnie znanych, tj. sztanga, piłka lekarska czy skakanka.

👉 Regularny i prawidłowy trening Teho Cross pod okiem doświadczonego prowadzącego przyniesie Ci konkretny zysk, bowiem pozwala on:
🏋️‍♀️rozwinąć wszystkie dziesięć cech motorycznych, tj. sprawność układu sercowo – naczyniowo – oddechowego, wytrzymałość siłową, siłę, gibkość, moc, szybkość, koordynację, zwinność, równowagę i dokładność,
🏋️‍♀️zrzucić zbędne kilogramy i zwiększyć wydolność organizmu,
🏋️‍♀️osiągnąć wewnętrzną równowagę: duży wysiłek = zwiększona ilość wydzielanego hormonu szczęścia,
🏋️‍♀️urozmaicić trening, mimo że zdawałoby się że operuje prostymi narzędziami, jest w stanie zapewnić bardzo różnorodny trening, co zależy od profesjonalizmu trenera 💪

Call Now Button