FIT BOXE

FIT BOXE

Energiczne ćwiczenia z rękawicami na dłoniach polepszają siłę, gibkość, wytrzymałość, panowanie nad stresem oraz pewność siebie.

W trakcie treningu ciało znajduje się w ciągłym ruchu, za sprawą rytmicznych podskoków. Ćwiczenia wykonuje się na ugiętych nogach, z łokciami przylegającymi do tułowia, a każde uderzenie angażuje barki, ramiona oraz mięśnie brzucha.

Regularny trening pozwoli szybko pozbyć się nadwyżki kilogramów, przyspieszy metabolizm, a także zamieni tkankę tłuszczową w ładnie wyrzeźbione mięśnie. Ponadto poprawi koordynację ruchową i wydolność organizmu oraz wpłynie pozytywnie na refleks i spostrzegawczość .

Fit BOXE to także świetny sposób na rozładowanie stresu i tłumionej złości czy agresji, a tym samym psychiczne odprężenie się. Charakteru oraz możliwości rozładowania w skuteczny sposób emocji, oderwanie się od pracy. To daje niesamowite poczucie pewności siebie, uczy opanowywać emocje, a poza tym pokazuje, że nie ma nic, czego nie możesz osiągnąć. Grupowy charakter zajęć dodatkowo gwarantuje świetna zabawę.

Na zajęciach Fit BOXE stopniowo wdrożysz się w tajniki boksu, sukcesywnie podniesiesz swoje kwalifikacji i umiejętności pod nadzorem wykwalifikowanego trenera Jakuba.