MAGDALENA DŻUGAN

W czasach szkolnych do aktywności fizycznej motywowali mnie rówieśnicy i inne osoby z otoczenia, które negatywnie wypowiadały się i oceniały moją figurę. Był to okres mojego dojrzewania, kiedy szczególnie przejmowałam się opinią ludzi. Sprawiła ona, że ciało na które do tej pory nie zwracałam uwagi i w pełni je akceptowałam, zaczęło mi przeszkadzać. Czułam się źle. Chciałam swoją przemianą zmienić ich zdanie na mój temat oraz udowodnić im, że ja też mogę dobrze wyglądać. Przykre jest jedynie to, że głównym powodem mojej zmiany było zdanie ludzi, a nie miłość do samej siebie, ale między innymi to oni popchnęli mnie do miejsca w którym aktualnie się znajduję.

Przez okresu pięciu lat przewinęłam się przez różne rodzaje aktywności fizycznej, próbując znaleźć trening, który sprawia mi najwięcej przyjemności. Zaczynałam od biegania po swoim osiedlowym zaciszu, aby następnie znaleźć się na zajęciach aerobiku w pobliskim domu kultury. W późniejszym czasie zdobyłam się na odwagę, żeby zapisać się na siłownię. Następnie zafiksowałam się na punkcie trójboju siłowego – ciężarach i treningu siłowego. Ta miłość trwa do dzisiaj. Dzięki treningowi stałam się pewną siebie, zdecydowaną i komunikatywną osobą.

Moim mottem jest:

„Nie zdziw się, jak szybko wszechświat poruszy się wraz z tobą, kiedy podejmiesz decyzję”
„Prawdziwe piękno przejawia się w czynach”

Dla mnie w pracy najważniejsze jest:

Działanie i ciągły progres. Staram się przełamywać swój brak wiary w siebie, stale udowadniając sobie, że mam potencjał, który chce wykorzystać. Chcę to przekazać również Wam i pokazać że każdy z Was tak może.
Praca w Klubie TEHO SPORT daje mi:

Mnóstwo radości. Moment, kiedy zdobywasz nowy rekord ciężaru w danym ćwiczeniu daje mi ogromną satysfakcję.

Zajęcia fitness jakie prowadzę w TEHO SPORT:

EXPRESS BRZUCH I JĘDRNE POŚLADKI,TRENINGI PERSONALNE.
Zapraszam na treningi na których dowiesz się jak samemu zmienić nie tylko swoją sylwetkę, ale także postrzeganie siebie. Jestem przekonana, że podejmiesz właściwą decyzję i wybierzesz aktywność fizyczną.

Zdobyte wykształcenie:

Obecnie jestem studentką drugiego roku fizjoterapii i certyfikowaną instruktorką kulturystyki.

Odbyłam szkolenia z zakresu:
Dwubój olimpijski
Kształtowanie kobiecej sylwetki
Jakość ma znaczenie
Optymalizacja żywienia i treningu
Metodyka treningu u Maciej Bielski Mauricz.com Training Center
Trening motoryczny w sportach drużynowych i indywidualnych