JOGA FUNKCJONALNA Z MAGDĄ O.

JOGA FUNKCJONALNA Z MAGDĄ O.

MAGDALENA OLESIAK
Instruktor Jogi
 

Trenerka YogaFit z 13-letnim doświadczeniem. Ukończyła 200&500RYT w szkole YogaFit In. w USA. Wszechstronność i bogactwo walorów zdrowotnych, odnawiających, odmładzających oraz życiodajnych dzięki praktyce Jogi sprawiła, ze również zainteresowanie neurofizjologią oraz neuropsychologią przyczyniły się do uzyskania przez Magdalenę Certyfikatów 100RYT  YogaFit dla m.in. Żołnierzy  i Atletów, YogaFit Kręgosłup oraz  terapeutycznych kwalifikacji YogaFit ADHD i ADD, YogaFit Depresja, YogaFit Autyzm, YogaFit PTSD oraz Joga Terapia poziom 1,2,3.

Joga jako styl życia i jej głębokie walory zdrowotne fitness są główną ścieżką dla Magdy do kultywowania fitnessu oraz codziennego wzrastania w balansie i integracji ciała & duszy & umysłu & emocji. Jej nadzieją i misją jest inspirować, motywować, pomagać jak i asystować, aby EVERY-BODY, czyli KAŻDY mógł odnaleźć swoja własną sferę ZEN (obfitości, siły, wewnętrznego spokoju i równowagi życiowej) oraz pełnię zdrowia, tzw. Well-Bycia dzięki i poprzez praktykę Jogi w zgodzie ze swoja wiara, ku większej wartości i jakości życia!

Według Magdy JOGA w swej prostocie i bogactwie jest najbardziej optymalną i efektowną receptą na zdrowe ciało & umysł & duch & emocje każdego dnia!

Jej motto życiowe to „HARMONIA I RÓWNOWAGA ŻYCIA, ŹRÓDŁEM RADOŚCI BYCIA” oraz „BeStrong BeWell BeYou” !
Chętna zarazić swoją pasją do JOGI społeczność TEHO SPORT , gdyż jak sama twierdzi – dobra energia ją tutaj przyciągnęła i zaprosiła do obopólnej współpracy!