Jak to się zaczęło?

Zamysł profesjonalnego studia treningowego w TEHO SPORT powstał we wrześniu 2018 r. wtedy to w naszych głowach powstał plan, by salę na 3 piętrze zmienić na profesjonalną salę treningową. W naszych – to znaczy w głowach ludzi z pasją do sportu i motoryki ruchu, a także fizjoterapii. Zaczęliśmy zatem od planu prac, tego jak nasze studio w ogóle ma wyglądać, co ma się w nim znajdować, a także nawiązaliśmy współpracę z kadrą profesjonalnych i doświadczonych trenerów.
Rozplanowaliśmy cały rozkład tak, by móc jak najlepiej wykorzystać potencjał sali. Jednocześnie edukowaliśmy się w niełatwym temacie jakim jest profesjonalny sprzęt diagnostyczny, trening motoryczny w różnych dyscyplinach sportu oraz sporządziliśmy plany, założenia i koncepcję samego działania studia. Kolejny krok to ułożenie puzzli oraz trawy. Już na tym etapie uwierzcie nam – było nie do poznania! Następnie pozostało jedynie ustawić maszyny, pozostałe akcesoria i powoli przystąpić do finalizacji projektu. Ostatnim etapem było przywiezienie do #3pietrostudio kosza, jako końcowe wyposażenie.
W tym momencie studio miało już swoją finalną formę, dlatego zaczęliśmy realizować tematy diagnostyki programowania treningu i prowadzenia klientów, tak by poziom usług w naszym studio stał na najwyższym możliwym poziomie.
Call Now Button