Wyobraź sobie sytuację…

Wyobraź sobie sytuację…

PORANNY TRENING!!!

ĆWICZ RANO

Wyobraź sobie sytuację…

Pracę/zajęcia zaczynasz troszkę później i rano stoisz przed wyborem – wstać wcześniej, czy trochę poleniuchować. Zmęczony codziennymi obowiązkami czujesz, że potrzebujesz snu, jednak wiesz, że ta dodatkowa godzina może Ci się przydać…

a) Decydujesz się zostać dłużej w łóżku – pod ciepłą pierzyną, zasypiasz. Jest ciepło, miło. Dzwoni budzik – czas wstawać. Dodatkowa godzina na nic się nie zdała. Jesteś jeszcze bardziej zmęczony, śpiący i nic Ci się nie chce. Robisz kawę – bo przecież tylko ona jest w stanie postawić Cię na nogi. Po całym dniu w pracy/szkole jesteś padnięty i rozdrażniony. Wieczorem mimo, że obiecałeś sobie, że w końcu weźmiesz się za siebie – nie masz siły – jesteś po prostu najzwyczajniej w świecie zmęczony. Odpuszczasz trening i idziesz spać.

b) Wstajesz wcześniej i decydujesz się poćwiczyć! Trening sprawia, że nie potrzebujesz już kawy! Jesteś fizycznie zmęczony, ale szczęśliwy. Po treningu bierzesz orzeźwiający prysznic, uśmiech nie schodzi Ci z twarzy. Jedziesz do pracy i nawet korki Cię nie drażnią. Jesteś jakiś odmieniony, wesoły i pełen energii. Dzień mija Ci bardzo szybko. Dzięki porannym zajęciom masz całe wolne popołudnie, które wykorzystujesz na przyjemności bez wyrzutów sumienia, że musisz zrezygnować z aktywności.

Poranny trening podniesie Cię na nogi lepiej niż niejedna kawa. Ten zastrzyk energii będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. Aktywność o poranku podkręci Twój metabolizm – dzięki czemu, będziesz ‘trawić’ szybciej, lepiej a spalanie tłuszczu również będzie szybsze. Po nocy Twój mózg jest wypoczęty i gotowy do pracy – zatem Twój trening będzie efektywniejszy i wszystkie ćwiczenia wykonasz dokładniej. Wstaniesz tylko trochę wcześniej a zyskasz całe wolne popołudnie, które będziesz mógł wykorzystać na masę innych rzeczy np. spotkanie z przyjaciółmi. Przyznaj sam, ile razy ‘coś ci wypadało’ przez co odpuszczałeś popołudniowy trening? A o 8-9 rano, raczej ‘nic ci nie wypadnie’.

Zachęcamy Was do porannej aktywności w naszym klubie! W poniedziałki i środy o 8:30 zapraszamy na treningi funkcjonalne z naszymi chłopakami – gwarantujemy lepsze samopoczucie, masę endorfin i energię na cały dzień.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button